Op woensdag 15 januari wilde Koen Boersma graag in verband met zijn verjaardagsfeestje zijn vrienden trakteren op een taekwondo workshop. Koen zit zelf al jaren op taekwondo wat een mooi voordeel had want hij kan mij goed assisteren tijdens de les. De andere kinderen waren ook erg sportief en enthousiast. We hebben trappen en stoten geoefend maar ook een beetje weerbaarheidstraining gedaan. Aan het einde hebben we de les afgesloten met een zelfverdedigingstechniek wat heel vaak op schoolpleinen kan gebeuren.
Aan het einde kregen Koen en alle andere deelnemers een oorkonde en een kleinigheidje als aandenken aan deze bijzondere verjaardag feestje/training.
Voor mij was dit ook bijzonder leuk om dit te doen. Dus als je een keer je verjaardag op een andere manier wilt vieren neem dan contact met ons op.